Odkryj możliwości Sotrendera

data driven

Dokładna analityka profili na Facebooku, Twitterze i YouTube

Liczby, wykresy i podsumowania - wszystko w jednym przejrzystym panelu. Wyznacz kluczowe wskaźniki efektywności (KPI) i obserwuj je na bieżąco. Mierzymy kluczowe aspekty działań w social media: zasięg, zaangażowanie, treści, odbiorców, obsługę klienta i pracę adminów. Podejmuj decyzje w oparciu o twarde dane!

data driven

Wskazówki oparte na danych i konkretne rekomendacje

Nie musisz być ekspertem czy analitykiem, aby wykorzystywać Sotrender. Nasza aplikacja interpretuje dane, udzielając porad i wskazówek do działania oraz pokazując, gdzie możesz znaleźć dodatkowe informacje. Ponad 300 zaawansowanych algorytmów eksploracji danych analizuje dane Twojego i tysięcy innych profili. W ten sposób pomagamy Ci usprawnić działania i poprawić błędy, a także pokazujemy, co już dobrze działa.

data driven

Szybkie, automatyczne raporty, które dostosujesz do potrzeb

Oszczędzisz czas przeznaczony na raportowanie. Liczby, wykresy i wnioski prezentowane w przejrzysty sposób pomogą Ci sporządzić szczegółowe podsumowania kampanii i okresowe raporty. Możesz dostosować do potrzeb wiele elementów: zakres, okres analizy, nazwy, logotypy, itd. Twórz profesjonalne raporty w mgnieniu oka!

data driven

Śledź konkurentów i całą branżę - ucz się z ich sukcesów, unikaj ich porażek!

Sotrender umożliwia zbieranie danych dowolnej marki. Dowiedz się, kto jeszcze w Twojej branży liczy się w social media, obserwuj ich strategie i efekty. Dzięki obserwacji otoczenia Twoje działania marketingowe i sprzedażowe będą skuteczniejsze.

data driven

Odbiorcy Twojej komunikacji, ich demografia i aktywność

Przyjrzyj się odbiorcom Twoich treści: fanom, obserwującym i subskrybentom. Sotrender dostarcza danych demograficznych, umożliwia także segmentację behawioralną zaangażowanych osób. Te dane mogą być wykorzystane zarówno do mierzenia efektów kampanii, jak i do identyfikacji poszczególnych osób: liderów opinii, aktywistów i “trolli”.

data driven

Treści - analiza i inspiracje

W social media właściwy dobór treści to jeden z kluczy do sukcesu. Sotrender umożliwia sprawdzenie efektów poszczególnych komunikatów. Możesz też porównywać różne formaty, jak zdjęcia, linki czy wideo. Dowiesz się, które posty są naprawdę atrakcyjne, a które nie spotkały się z zaintersowaniem odbiorców.

data driven

Zarządzanie treścią, publikowanie i planowanie postów

Zaplanuj komunikację i publikuj na Facebooku za pośrednictwem Sotrendera. Wymyśl treść, ustal termin i niczym się już nie przejmuj - Sotrender zadba o wszystko. Możesz także zbierać i omawiać propozycje postów oraz akceptować je za pośrednictwem naszej aplikacji.

data driven

Zarządzanie i przypisywanie zadań

Zamieniaj wiadomości, posty i komentarze użytkowników na konkretne zadania, przypisuje je odpowiednim osobom i sprawdzaj ich wykonanie. Dzięki temu nie umknie żadna sprawa ani problem. Przejmij pełną kontrolę nad swoją komunikacją!

data driven

Moderowanie komunikacji i elastyczne alerty

Jeden ekran podsumowujący na bieżąco zdarzenia na wszystkich profilach, które obsługujesz. Spersonalizowane powiadomienia e-mailem i SMS-em pozwolą Ci na szybką reakcję. Niczego już nie przegapisz, żadna wzmianka Ci nie umknie!

Automatyczne analizy i wskazówki

Sprawdź bezpłatne demo
nomailtome